Menu główne
Strona główna
Informacje
Wychowawcy
LOK
Uwaga dopalacze!
Pomagają nam
Artykuły
Dane teleadresowe
Mapa
Świetlica - Miejsce dla Dziecka i Rodziny
Organizatorzy
Cele projektu
Partnerzy
Zajęcia
Zdjęcia
Klub Zielonych Przyjaciół Młochowa
Informacje
Akcje
Współpraca
Zdjęcia
Konkurs Plastyczny "Barwy Dzieciństwa"
Informacje
I edycja
II edycja
III edycja
Instytucje pomocowe
Zespół Interdyscyplinarny
Instytucje pomocowe
Przeciwdziałanie przemocy
Tęcza
Cele i zadania
Normy
Zaspokajanie potrzeb

Inne
Nasza Gmina
działy artykułów
działy newsów
rekomenduj nas
Statystyki
gości na stronie: 1

Licznik odwiedzin
(od 30.01.2012):
Na bloga liczniki
Wspaniałe wspomnienia z pobytu w Szklarskiej Porębie!
Właściciel hotelu pan Eugeniusz Zielenkiewicz już po raz kolejny organizuje cały wypoczynek oraz zapewnia wiele atrakcji podczas wyjazdu. W projekcie udział wzięło dziesięcioro dzieci.

Do hotelu zajechaliśmy w piątek i był to dzień na zaadoptowanie. Sobotę rozpoczęliśmy przedpołudniowym spacerem do Wodospadu Szklarka w Karkonoski Parku Narodowym. Po południu zaś mieliśmy warsztaty barmańskie i zabawy animacyjne na śniegu. Pani Kamila zorganizowała przeróżne konkursy, które pozwoliły nam wytarzać się całkowicie w białym puchu.

Niedziela przyniosła nam słodzie warsztaty cukiernicze a później poszliśmy pomyszkować po Karkonoskim Parku i na gorące oscypki z grilla z żurawiną.

W poniedziałek pojechaliśmy do Szałasu Bata, gdzie zjedliśmy kiełbaski z ogniska i mieliśmy kulig z góralami. Następny przystanek był w Jakuszycach na trasie biegowej Pucharu Świata. Spotkaliśmy się z panem Julianem Gazdowskim Prezesem Stowarzyszenia ”Bieg Piastów”, a dzieci jeździły na skuterach. Wieczorem śpiewaliśmy karaoke.

We wtorek tuż po śniadaniu pojechaliśmy do Kowar do Parku Miniatur i do Miasteczka Western City w Ścięgnach. I tam też czekały na nas różne atrakcje; pokaz tańca indiańskiego, kulig i konkursy(strzelanie z łuku, wspinaczka na pal, łapanie bydła na lasso). A wieczorem czekały nas wspaniałe warsztaty literackie z panią Joanna Chmielewską - pisarką, autorką książek dla dzieci i młodzieży i dorosłych.

Chociaż mróz nam nie odpuszczał to i tak w środę wyruszyliśmy na 2,5h pieszą wycieczkę do Chaty Walońskiej – Juny. Zdobywaliśmy tam I stopień wtajemniczenia walońskiego w otoczeniu skał i minerałów. Przedstawiono nam historię Wolańskich poszukiwaczy skarbów, prezentując przy tym minerały , które można spotkać w Karkonoszach. Uczestnicy przechodzili próbę pokory w dybach a ci którzy przeszli ją pomyślnie mogli przejść do kamiennych podziemi chaty. Tam najodważniejsi przechodzili próbę Czterech Żywiołów i zyskali tytuł Czeladnika Walońskiego. Wieczorem śpiewaliśmy głośno i radośnie karaoke.

W czwartkowy poranek odwiedziła nas Policja i przeprowadziła nam warsztaty bezpieczeństwa a po południu mogliśmy się wykazać na warsztatach z ratownictwa oraz w najnowocześniejszym sporcie czyli w tańcu ZUMBA.

Podczas całego pobytu mieliśmy do dyspozycji basen, saunę, bilard, tenis stołowy, kawiarenkę internetową. Rozegrany został również turniej tenisa stołowego i bilarda. Mikołaj Wójcik zajął I miejsce a Daniel Walczak II miejsce w tenisie stołowym.

W piątek niestety trzeba było się pakować i szykować do podróży. Wróciliśmy w sobotę o świcie do Warszawy.

Chcielibyśmy wraz z naszymi dziećmi serdecznie podziękować Radiowej Trójce, właścicielowi Hotelu Las Panu Eugeniuszowi Zielenkiewiczowi i obsłudze hotelu oraz Pani Agnieszce Chrzanowskiej za wspaniałą opiekę i organizację.

Spędziliśmy tam naprawdę wspaniałe chwile a czas nam płynął zbyt szybko.

Młodzież z Ogniska „Tęcza” oraz wychowawcy Aneta Bilińska i Marzena Latoszek.

Serdeczne podziękowania Panu Eugeniuszowi Zielenkiewiczowi oraz Organizatorom Konkursu w imieniu własnym oraz rodziców dzieci uczestniczących w wyjeździe składa Krystyna Masłowska dyrektor Ogniska.

Zdjęcia z wyjazdu można obejrzeć w zakładce Galeria : Wyjazdy : Szklarska Poręba 2012
Krystyna Masłowska | 16.02.2012

Gmina Nadarzyn


Karta Nadarzyniaka

Kalendarz
Listopad
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Alberta i Leopolda

Biorytm
Najczęściej czytane
Pracownicy
Wyjazdy
Informacje ogólne
Cele i zadania
Normy postępowania
Dane teleadresowe
Prawa i obowiązki...
Potrzeby, jakie p...
Mapa
LOK
Linki© 2019 Ognisko Tęcza Nadarzyn, ul. Kościelna 2, 05-830 Nadarzyn, tel. (022) 739 73 11. Wszelkie prawa zastrzeżone.
0.009 | powered by jPORTAL 2 & UserPatch